POCIĄG DO KULTURY 01.10.2019 - 31.08.2020

 Czym jest? Komu i czemu służy?

Najważniejszym celem inicjatywy "Pociąg do kultury" jest stworzenie nowej, atrakcyjnej oferty dla pasażerów korzystających z publicznego transportu kolejowego świadczonego przez Koleje Małopolskie. Bez dodatkowych kosztów każdy pasażer uzyskuje możliwość korzystania ze zniżek i rabatów możliwych do wykorzystania w licznych instytucjach kultury w regionie.

Inicjatywa "Pociąg do kultury" to wymierny pakiet korzyści dla mieszkańców i gości regionu. Sprzyja ona równocześnie rozwojowi transportu kolejowego oraz rozwojowi oferty kulturalnej, proponując ofertą zarówno partnerską, różnorodną, sieciową jak i ciekawą pod względem dostępności. Bez wątpienia stanowi także element promocyjny tak usług świadczonych przez Koleje Małopolskie, jak również oferty programowej (koncerty, przedstawienia, warsztaty, wystawy itp.) publicznych, samorządowych instytucji kultury.

"Pociąg do kultury" to wspólna inicjatywa Województwa Małopolskiego i Kolei Małopolskich sp. z o.o.

W jakim okresie kursuje „Pociąg do kultury”?

Z oferty inicjatywy „Pociąg do kultury” i akcji promocyjnej można korzystać w terminie od 1 października 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r.

Na czym polega „Pociąg do kultury”?

Najprościej: bilet kolejowy i kupon rabatowy do instytucji kultury w jednym.
Kupując bilet na przejazd pociągami spółki Koleje Małopolskie otrzymujesz równocześnie rabat na skorzystanie z oferty programowej 8 samorządowych instytucji kultury województwa małopolskiego.

Oferta instytucji zaangażowanych w inicjatywę:

20% zniżki na bilet na spektakl repertuarowy w kasie teatru (z wyłączeniem spektakli gościnnych i Nocnego zwiedzania) na podstawie okazanego biletu za przejazd Kolejami Małopolskimi według regulaminu akcji.

Możliwość zakupu dwóch biletów w cenie 30 zł każdy na koncerty Filharmonii objęte tzw. abonamentem na podstawie okazanego biletu za przejazd Kolejami Małopolskimi według regulaminu akcji.

Rabat do 30% na wydarzenia organizowane przez Cricotekę.

30% zniżki na bilety wstępu do Muzeum na podstawie okazanego biletu za przejazd Kolejami Małopolskimi według regulaminu akcji.

Bilet normalny w cenie ulgowego, na podstawie okazanego biletu za przejazd Kolejami Małopolskimi według regulaminu akcji.

Rabat do 30% na wydarzenia organizowane przez Muzeum.

Rabat w wysokości 30% na bilety wstępu do Muzeum.

30% zniżki na bilety wstępu do wszystkich oddziałów Muzeum na podstawie okazanego biletu za przejazd Kolejami Małopolskimi według regulaminu akcji.

30% zniżki na wydarzenia organizowane przez partnera.

Jak skorzystać?

  1. Kup dowolny bilet na przejazd Kolejami Małopolskimi.
  2. Nie wyrzucaj wykorzystanego biletu za przejazd Kolejami Małopolskimi.
  3. Zatrzymaj go, bez względu na to w jaki sposób kupiłeś bilet (w okienku kasowym, poprzez aplikację iMKA, w biletomacie, on-line, u konduktora).
  4. Kupiony bilet, potwierdzenie jego zakupu wydrukowane lub okazane na urządzeniu mobilnym, paragon poświadczający doładowanie iMKA, bilet miesięczny, w ciągu 30 dni od daty utraty ważności, uprawnia do zniżek i rabatów na skorzystanie z oferty samorządowych instytucji kultury uczestniczących w inicjatywie „Pociąg do kultury”.

Organizatorzy:

Do udziału w inicjatywie "Pociąg do kultury", do podróżowania, a przy okazji zwiedzania, poznawania, odkrywania zapraszają:

  • samorząd województwa małopolskiego,
  • instytucje kultury, które przygotowały ofertę i pakiet zniżek,
  • Koleje Małopolskie sp. z o.o.

Regulamin i wykaz rabatów:

Do udziału w inicjatywie "Pociąg do kultury", do podróżowania, a przy okazji zwiedzania, poznawania, odkrywania zapraszają:

Źródło: www.malopolska.pl/dla-mieszkanca/kultura-i-dziedzictwo/projekty-i-inicjatywy-kulturalne/pociag-do-kultury

Logo

Koleje Małopolskie sp. z o.o.

ul. Racławicka 56/416
30-017 Kraków

Adres do korespondencji:

ul. Wodna 2
30-556 Kraków

Sekretariat:

tel:. (12) 307 17 14 (7:00 - 15:00)

Infolinia:

703 20 20 25 (24h)

opłata 1,29 zł/min

Logo Województwa Małopolskiego

Partnerzy

Logo e-podróżnik     Logo Jak dojadę     Herb Wieliczki