Zmiana tras komunikacji zastępczej i linii dowozowych G1/G2 na terenie Wieliczki

Z uwagi na prace drogowe w rejonie skrzyżowania ulic Kościuszki i Krakowskiej oraz Krakowskiej i Dembowskiego, które rozpoczną się w dniu 18 czerwca 2018 r. nastąpią zmiany trasy zastępczej komunikacji autobusowej Wieliczka - Kraków oraz autobusowych linii dowozowych G1/G2 Wieliczka - Grabie.

ZMIANY W FUNKCJONOWANIU ZASTĘPCZEJ KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ
Pojazdy Zastępczej Komunikacji Autobusowej kursujące w relacji Wieliczka Rynek Kopalnia – Kraków Główny z dniem rozpoczęcia robót zostaną skierowane na trasę objazdową w ciągu ulic: Dembowskiego – Mickiewicza – Kosiby – Narutowicza – Bogucka – Krakowska (DK94) i dalej po stałej trasie przejazdu. Pojazdy kursujące w relacji odwrotnej będą kursować po dotychczasowej trasie.
Przystanek Wieliczka Park w kierunku Krakowa na czas objazdu zostaje zawieszony. W zamian autobusy będą zatrzymywać się na przystanku Bogucka I Myjnia w kierunku Krakowa.
Trasa objazdowa: https://drive.google.com/open…

ZMIANY W FUNKCJONOWANIU AUTOBUSOWYCH LINII DOWOZOWYCH
Pojazdy Autobusowych Linii Dowozowych G1 i G2 kursujące w relacji Wieliczka Rynek Kopalnia – Grabie z dniem rozpoczęcia robót zostaną skierowane na trasę objazdową w ciągu ulic: Dembowskiego – Mickiewicza – Kosiby – Narutowicza – Bogucka – Krakowska (DK94) i dalej po stałej trasie przejazdu. Pojazdy linii G1 i G2 będą kursować zmienioną trasą w obu kierunkach.
Przystanek Wieliczka Park na czas objazdu zostaje zawieszony w obu kierunkach.
Trasa objazdowa: https://drive.google.com/open…

SCHEMAT ZMIENIONEJ ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO NA CZAS REMONTU
https://www.wieliczka.eu/…/przebudowa_kosciuszki_wieliczka_…
Z uwagi na ograniczoną przepustowość ciągów objazdowych, mogą wystąpić opóźnienia w realizacji rozkładów jazdy do 20 minut, w zależności od warunków drogowych.

Logo

Koleje Małopolskie sp. z o.o.

ul. Racławicka 56/416
30-017 Kraków

Adres do korespondencji:

ul. Wodna 2
30-556 Kraków

tel:. (12) 30 71 714

Infolinia:

703 20 20 25

opłata 1,29 zł/min

Logo Województwa Małopolskiego

Partnerzy

Logo e-podróżnik     Logo Jak dojadę     Herb Wieliczki