Na pierwszym zdjęciu od lewej: marszałek Jacek Krupa,  Beata Kawula z dzieckiem na ręku, kilkuletni syn Beaty Kawuli, wiceprezes Kolei Małopolskich Ryszard Rębilas stoją na peronie na tle pociągu Kolei Małopolskich, trzymając okolicznościowy specjalny bilet z gratulacjami dla 10-milionowego pasażera Kolei Małopolskich. Na drugim zdjęciu Beata Kawula siedzi w przedziale i pokazuje bilet Kolei Małopolskich kupiony na trasie Tranów – Kraków Główny. Na trzecim zdjęciu Beata Kawula siedzi w przedziale i pokazuje album, który otrzymała w prezencie od samorządu województwa małopolskiego, a obok stoi jej kilkuletni syn. Na czwartym zdjęciu Beata Kawula stoi na peronie na tle pociągu Kolei Małopolskich z synkiem na ręku, drugą ręką trzyma kilkuletniego syna, który częściowo zasłania stojący na peronie trzeci syn.

10 milionów pasażerów

9.08.2017

Koleje Małopolskie przewiozły już 10 milionów pasażerów. Dziesięciomilionowym pasażerem okazała się  Beata Kawula, mieszkanka miejscowości Błonie w powiecie tarnowskim, która 9 sierpnia 2017 r. na trasie Tarnów- Kraków Główny razem z rodziną w celach turystycznych.

Beata Kawula otrzymała od Marszałka Województwa Małopolskiego oraz  od Zarządu Kolei Małopolskich firmowe upominki.

W ciągu pierwszych szczęściu miesięcy 2017 r. roku liczba osób korzystających z usług Kolei Małopolskich przekroczyła 2,8 mln. To o 42% więcej niż w tym samym okresie roku 2016. Wynik ten plasuje spółkę na drugim miejscu pod względem wzrostu liczby przewiezionych pasażerów spośród wszystkich polskich przewoźników kolejowych. Każdego dnia do pociągów obsługiwanych przez Koleje Małopolskie wsiada średnio 15 500 osób.

Partnerzy

Logo e-podróżnik     Logo Jak dojadę     Herb Wieliczki