Oferta pracy dla maszynistów i rewidentów

1) Od 3 kwietnia 2017 r. „Koleje Małopolskie” sp. z o.o. uruchamiają szkolenie dla maszynistów spalinowych pojazdów trakcyjnych posiadających ważne prawo kierowania, zainteresowanych pozyskaniem uprawnień na elektryczne pojazdy trakcyjne i zatrudnieniem w Spółce „Koleje Małopolskie” sp. z o.o.

2) „Koleje Małopolskie” sp. z o.o. prowadzą nabór na stanowisko rewidenta taboru w zakresie elektryczny zespołów trakcyjnych

Obowiązki:
- wykonywanie oględzin technicznych elektrycznych zespołów trakcyjnych
- wykonywanie prób hamulca zespolonego w pociągu (próby szczegółowe i uproszczone)
Wymagania:
- świadectwo kwalifikacyjne zdania egzaminu na stanowisko rewident taboru
- stan zdrowia umożliwiający wykonywanie zawodu
- doświadczenie i wiedza niezbędna do pracy na danym stanowisku

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Szczegółowe informacje na temat ofert można uzyskać osobiście w siedzibie spółki przy ul. Wodnej 4 w Krakowie lub pod numerem telefonu 531 597 733 w dni robocze w godz. od 7:30 do 14:30.

Partnerzy

Logo e-podróżnik     Logo Jak dojadę     Herb Wieliczki