19.09.2017

Przy stacji Kraków Łobzów został zerwany kabel sieci trakcyjnej. Dyżurny ruchu wydaje polecenia dla każdego składu co powoduje poważne opóźnienia w ruchu pociągów na tej trasie.Ze stacji Kraków Lotnisko do stacji Kraków Główny na kurs zaplanowany na godz. 21.12 organizowana jest zastępcza komunikacja autobusowa.

15.09.2017

W ramach kampanii Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w dniach 16 - 22 września 2017 r. obowiązywać będzie wzajemne honorowanie biletów sieciowych ważnych w pojazdach kursujących w systemie Komunikacji Miejskiej w Krakowie oraz biletów strefowych miesięcznych i zintegrowanych ważnych w pociągach uruchamianych przez Spółkę Koleje Małopolskie i Spółkę Przewozy Regionalne.

6.09.2017

W Mydlnikach, w wyniku prowadzonych prac budowlanych, doszło do awarii urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Wszystkie pociągi kursujące na tej trasie mają opóźnienia. Usuwanie usterki potrwa ok. godziny.

Zdjęcie przedstawia stojący na torach, zmodernizowany trójczłonowy pociąg oznaczony symbolem  14WE.

4.09.2017

Od 2 września, w ramach testów, na trasy wraz z pasażerami, wyruszyły elektryczne zespoły trakcyjne 14WE. Pociągi kursują rano i wieczorem na trasach do Tarnowa i Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach. Czekamy na uwagi podróżnych.

Wydarzenia

Partnerzy

Logo e-podróżnik     Logo Jak dojadę     Herb Wieliczki